Новини - Телерадіокомпанія ВТВ плюс

Ваш улюблений проект на ВТВ плюс?

вторник, 24 апреля 2012 г.

Після катування: історія 9-річного Андрійка

Широкобалківський сільський голова Іван Самойленко по суті врятував дитину від неминучої загибелі. Чоловік пригадує, то була вже пізня година, затримався на роботі. А тут громадський помічник дільничного – з тривожною новиною: мовляв, у підпорядкованій сільраді Соіфіївці вже кілька днів, як зник 8-річний Андрійко, а в родині дитини поводяться вдивовижу спокійно. Сільський голова пригадує: потрапити до вказаного будинку було нелегко. Господиня не давала відчинити навіть хвіртку. І це насторожило. Жінка постійно повторювала – хлопець спить. Коли ж до хати таки вдалося зайти, Івана Самойленка охопив жах…
У районній лікарні, куди швидка привезла Андрійка, кажуть, тоді збирали консиліум: як лікувати дитину, як врятувати рухливу функцію рук. Внаслідок тортур на зап’ястках ушкодилися сухожилля. Тим часом міліція затримала катівника. На захист хлопчика встало ціле село. Люди вимагали негайно розправитися із садистом. Відео

Продукція дитячої молочної кухні все ж таки подорожчає. Чому – відповідають місцеві чиновники

Таку неприємну новину журналістам озвучили на прес-конференції. Заступник Херсонського міського голови Сергій Черевко, кажучи про причини, зазначає – не змінювати ситуацію навколо вартості продукції не можуть. За його словами, це виконання вимог бюджетного законодавства. У Херсоні каші, молоко, сир та кефір через спеціальні роздаткові пункти отримують близько семисот малят віком від 6-ти місяців до 2-ох років. В Україні дитячих молочних кухонь залишилося не так багато. Технологію приготування продукції херсонської називають унікальною, адже тут використовують культуру живих кефірних грибків. Ось вони – нові ціни, на екрані – найменування продукції та її вартість з 1-го травня. Якщо, приміром, за одну порцію сиру у 50 грамів на день родини сплачували майже 3 гривні, то з наступного місяця він коштуватиме вже 5-ть 47-ім. Нова вартість пляшечки солодкого кефіру – три гривні 14-ть копійок, замість гривні 46-ти. Не зважаючи на подорожчання, херсонські чиновники впевнені – батьки на здоров’ї своїх малят економити не будуть. Представники міської влади підкреслюють – дитяча молочна кухня – структура, що не може мати в собі елемент рентабельності та запевняють, що намагатимуться знайти варіант часткової компенсації та на 15-20 відсотків здешевити вартість продукції. А тим часом, як показало наше попереднє опитування, херсонські мами та бабусі не настільки впевнені в тому, що зможуть купувати малечі харчування за новими цінами. Відео


Як школярі обирали шлях до краси

Учні образотворчих відділів районних шкіл Херсонщини представили свої роботи на виставці в художньому обласному музеї ім. Шовкуненка. Це – заключний етап обласної благодійної акції «Шлях до краси», що розпочалася ще минулого року. Тут представлені понад 80 малюнків. Їх автори – переможці конкурсів, які відбулися в кожній зі шкіл. Для створення прекрасного діти використовували гуаш і акварель, пластилін і туш, пастель та інші матеріали. Цей писанковий колаж створили учні 5 класу з Нової Каховки. Докладали зусиль недарма – тепер вони лауреати І-го ступеню. З цієї картини за глядачами кумедно спостерігають ворони. Авторка роботи для її створення використала туш та тонувальний папір. Дівчина каже, птахи спілкуються між собою, проте тему бесіди ще не вигадала. Учениця 6 класу, Карина, у своїй роботі зобразила яскравий літній ранок. Учасниця виставки зізналася, малювала взимку, коли мріяла про спекотне сонце. Беручи участь у виставці, школярі показали свої уміння та здібності, а ще отримали нагороди та подарунки. Троє авторів найкращих робіт незабаром поїдуть на аналогічний конкурс до Канева, де представлятимуть Херсонщину. Відео

Дороги, громадський транспорт, бензин та водії - над чим шуткують на КВН ЮІР?

Чотири години сміху та оплесків. У Херсоні школярів з усього півдня України перевіряли на жартівливість. В обласному центрі відбулися зональні змагання шістнадцятого Всеукраїнського конкурсу КВН юних інспекторів. На грі зустрілися шість команд з Одеси, Миколаєва, Севастополя, Запоріжжя та АР Крим. Наше місто представляли учні загальноосвітньої школи № 1.
Організаторами зонального фіналу виступили регіональні управління ДАІ, обласні управління освіти і науки, молоді та спорту. Мета конкурсу: виховання в молоді дорожньої культури, а також задля попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму. Завдання команд ЮІР презентувати на сцені свої знання з правил дорожнього руху, однак, найголовніше, відповідно до формату КВН – цікаво і творчо. Учасники мають відрізнятися особистим стилем, оригінальністю способів подачі матеріалу та неповторними імпровізаціями. Тож перед усіма учасниками гри стояло не просте завдання.
Перше місце у конкурсі КВН ЮІР зайняла одеська команда «Навігатор». У цій грі школярі приймають участь вже третій рік поспіль, як кажуть, завжди займали призові місця. Як зауважують одесити готуватися доводиться багато. Не зважаючи на те, що захід має бути веселим, не слід забувати наскільки складна тема – «Безпека дорожнього руху».
Херсонська команда «3Д» теж стала призером КВН ЮІР, школярі зайняли третє місце. Найбільшу кількість балів херсонці здобули на конкурсі «Розминка». Як розповідають, виступати було трохи складно, адже херсонські глядачі – найсуворіші судді. Намагалися, «не впасти обличчям в бруд».
По завершенню заходу команди-переможці отримали відзнаки та призи від організаторів конкурсу.
Відео