Новини - Телерадіокомпанія ВТВ плюс

Ваш улюблений проект на ВТВ плюс?

среда, 11 мая 2011 г.

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед ДЮСШ.

Херсонські юнаки виграли Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. На першості, яка пройшла у Херсоні, в індивідуальних виступах відзначились: Василь Ляховський, переможець у віковій категорії до 10 років, і бронзовий призер Сашко Павлюк. Першим серед чотирнадцятирічних був Богдан Турок і другим серед шістнадцятирічних став Артем Тихов. Також срібло нашій команді приніс Микола Просторов, який виступає у віковій категорії спортсменів до 18 років. У синхронних стрибках наш Микола Просторов і Влад Чоботарьов з Миколаєва виграють золото серед старших, а Павло Самарін і Олексій Кулішов виборюють чемпіонство серед молодших. На відміну від хлопців, херсонські дівчата стають другими. Так, в індивідуальних стрибках, серед спортсменок 95-96 років народження золото здобуває Ольга Бойчук і бронзу - Ганна Матковська. А серед батутисток 93 – 94 року першою була Олександра Височенко , другою – Валентина Ляховська. Проте вже в парних стрибках херсонка Валентина Ляховська і одеситка Діана Ключник виграють золото. У підсумку - вихованці херсонської ДЮСШ №6 стають першими серед юнаків і другими – серед дівчат. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс

VІ Міжнародний турнір з боксу пам’яті Миколи Мангера.

Традиційно на весні Херсон стає боксерською столицею України і кожного разу впевнено наближається до форумів європейського рівня. Цьогоріч, на VІ Міжнародний турнір пам’яті Миколи Мангера з’їхались близько 130 боксерів з 12 країн світу. Окрім сусідніх держав,  своїх чемпіонів представили  Англія, Ізраїль, Уельс, Марокко, Туніс.  Не дивлячись на постійно зростаючу конкуренцію з боку іноземних збірних, переможцем турніру все одно стала збірна України. На противагу торішнім 22-м , на теперішньому турнірі українці завоювали 26 медалей різного ґатунку. Чемпіонами у своїх категоріях стали: Денис Козарук , Олександр Шепелюк , Микола Буценко, Денис Лазарев, Дмитро Булгаков та Дмитро Митрофанов. Стосовно херсонських бійців, то у ваговій категорії до 60 кілограмів переможцем став чемпіон України, бронзовий призер кубку світу Дмитро Буленков, який переміг срібного призера Європи і триразового чемпіона Англії Іяна Вівера. У вазі до 64 кілограмів Микола Бачков у фіналі поступився почесному гостю турніру, чемпіону Пекінських Олімпійських ігор, чемпіону світу Василю Ломаченко. Бронзовими призерами у вазі до 60 і в категорії до 69 кілограмів стали херсонці  Єдгар Смоян і Григорій Пряда відповідно. Разом з цим хлопці здобули звання майстра спорту України. По завершенні турніру кращим боксером було визнано Василя Ломаченка , а кращим іноземним боксером – Іяна Вівера.     Дивитись відео на сайті ВТВ плюс

На підмогу… рятувальникам

Народна служба порятунку - 101 іде в народ. Звідти бере громадських працівників. На Херсонщині стартував пілотний для України проект. Між облдержадміністрацією, управлінням МНС та обласним центром зайнятості підписано угоду про підготовку фахівців, які профілактуватимуть у селах пожежі та інші надзвичайні події. На разі навчальний курс вже пройшли 40 помічників із числа безробітних. Їх підбирали за допомогою спеціальних тестів. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс

Парламент учнівській – плани масштабні

Херсонський міський голова сів за шкільну парту. В 30-ій школі він зустрівся з представниками міського учнівського парламенту та шкільного самоврядування. Очільнику міста юні президенти та міністри відзвітували за зроблене з моменту створення учнівського парламенту. Школярі продемонстрували міському голові свої проекти, в яких показали, що займаються зовсім не дитячими справами – вирішують дорослі питання. Якість шкільного водопостачання, створення віртуальної екскурсії старим Херсоном, якою має бути школа майбутнього – серед представлених проектів були й такі, реалізація яких неможлива без участі представників міської влади. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс