Новини - Телерадіокомпанія ВТВ плюс

Ваш улюблений проект на ВТВ плюс?

пятница, 27 мая 2011 г.

Спорт 26.05.11

1) У рамках Обласної спартакіади серед  учнів ПТНЗ відбулись змагання «Козацький гарт». З близько 2000 учасників другого етапу дістались представники 14 навчальних закладів. Юнаки Новокаховського електротехнічного ліцею стали першими в армреслінгу,  підтягуванні та штовханні гирі. Учні училища ресторанного господарства перемогли у «перетягуванні канату», а команда херсонського ВПУ №2, яка була кращою у «втечі з полону», посіла перше місце і в загальному заліку змагань. Друге та третє місце вибороли новокаховські  спортсмени з електротехнічного ліцею та професійного училища відповідно.

2) Футзальний сезон завершено. Херсонський Продексім провів другий фінальний матч проти сумської СумДУ. Програвши в гостях 3:4, нашим достатньо було виграти 1:0, але вдома херсонці теж поступились. Незважаючи на домашні стіни і можливість стати чемпіоном України, херсонці виглядали стомленими і розгубленими. Чого не скажеш про суперника. Перший м’яч у ворота Максименка влітає на 10-й хвилині, відзначається Андрій Бурдюг. Але вже на 17-й Валерій Брожко завдає удару у відповідь – 1:1.  По перерві гості продовжили свій наступ, який вилився в другий гол. Ярослав Пєсоцький - 2:1. За 5 хвилин до завершення зустрічі, Москвичов випускає п’ятого польового, але такий хід результатів не приніс. Проте відсутністю голкіпера намагався скористатись воротар СумДУ, йому, в свою чергу, завадив запасний голкіпер Продексіма Вадим  Горлов. Суддя героїчний вчинок оцінив червоною карткою, а сумчани мали змогу відзначить ще раз. Валерій Карацюба – 3:1. Чемпіоном України серед  команд Першої ліги стає команда СумДУ, срібло – у Продексіма.  З нового футзального сезону, який стартує восени,  Продексім  виступатиме вже у Вищій лізі.

3) День фіналів продовжився в Цюрупинську. Саме там відбувся матч за звання Володаря Кубку Херсонської області. На місцевому стадіоні «Старт» місцева команда «Динамо» зустрілася з херсонським «Кристалом».  У динамівців, на відміну від суперника,  досвід володарювання  обласним   трофеєм трохи багатший. Команда вигравала  кубок двічі. Натомість «Кристал» – лише раз. Майже увесь перший тайм боротьба точилася в центрі поля. Попри те, що кристалівці створювали більше небезпечних моментів, їх атаки постійно розбивалися об захист Цюрупинська , а м’яч не летів далі  рук Василя  Тресницького. Під завісу першого тайму гості  масово перейшли на половину поля господарів, саме цим провалом в обороні і скористався  Ігор Кузь – 1:0. На початку другого тайму малюнок гри майже не змінився.  Натомість черговий випад підопічних Майкова завершився взяттям воріт. 54 хвилина... Віктор Татарин – 2:0. За відчутної переваги, динамівці кинулись «добивати» суперника, але натомість пропускають самі. Андрій Барладим – 2:1. На 72  хвилині на стадіоні запахло «смаженим», як в прямому , так і переносному значенні. Артем Ситало – 2:2. Після набраних обертів херсонців важко було зупинити, як наслідок –  в рамку Цюрупинська влітає третій м’яч, забиває Леонід Щербина. Потому Кристал почав грати на утримання, а найцікавішим моментом останніх 10-ти хвилин матчу стало фаєр-шоу від ультрас. Відтак, фіналіст - Цюрупинське Динамо. Володар Кубку – Херсонський Кристал. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс

Її роботи - її душа!

У Херсонському виставковому залі свої роботи представила майстриня народної творчості Марія Гусак. Декоративним розписом Марія почала займатися ще з дитинства. Вона вчилася в дитячій студії "Чонгар-сад" під керівництвом народного майстра України Людмили Вітковської. Як розповідає художниця, вона ще тоді зрозуміла, що саме цьому мистецтву вона присвятить своє життя. Марія Гусак приймала участь у різних виставках: районних, обласних, республіканських та зарубіжних. А саме у Хмельницьку, Львові, Каннах, Києві, Москві та Мозамбіку. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс

Очевидне-неймовірне на Івана Вазова

До редакції телеканалу ВТВ плюс мешканці Івана Вазова, 8 зателефонували у розпачі. Більш-менш тривалий дощ спричинив у їхньому будинку справжню катастрофу. На відео, відзняте мобільним телефоном, видно – вода ллється просто як із відра. При тому, що це не найвищий поверх. А от у ЖЕКу, судячи з усього жодних трагедій у даній ситуації не вбачають. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс

Життєві крайнощі

Їй 85-ть, вона пережила війну аби зараз мешкати на вулиці. Пенсіонерка Ганна Горєва ось тут просто неба живе вже другий рік, хоча в Херсоні в неї є і квартира, і рідні. Жити так стареньку змусив непрацюючий ліфт в будинку. Пенсіонерка каже, не пішла мешкати на 8-ий поверх – через хворі ноги підніматися несила. Старенька каже – взимку було тепло – спала в шубі, вкривалася ковдрою, та і поряд завжди були собаки. Влітку потерпає від кліщів. Їжу приносять мешканці навколишніх будинків. Один раз поїла – і сита на весь день. Собак так само підгодовують. Їх пенсіонерка дуже любить. Тварини для неї – і друзі, і охоронці. Проте нещодавно і вони не врятували. Стареньку побили, а всі її пожитки спалили. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс

Чи була вибухівка в лікарні імені Лучанського?

Переполох у херсонській  лікарні імені Лучанського. Тут шукали вибухівку. Співробітники оперативних підрозділів міста прибули до медичного закладу після телефонного дзвінка, який надійшов на адресу головного лікаря. Невідомий заявив, що у лікарні закладено вибуховий пристрій. Прибувши на місце, міліція терміново взялася евакуювати пацієнтів та персонал установи. На той момент у лікарні перебувало близько тисячі людей.Дивитись відео на сайті ВТВ плюс