Новини - Телерадіокомпанія ВТВ плюс

Ваш улюблений проект на ВТВ плюс?

пятница, 4 мая 2012 г.

Футбол. 21 тур. Кристал (Херсон) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 1:2

Після перемоги над «Нивою», у черговому домашньому матчі проти «Прикарпаття», «Кристал» поступився. Хоча, на відміну від 20-го, гра херсонців у 21 турі якісно відрізнялася. Команда Новікова стала агресивнішою в нападі, але проблеми з реалізацією і слабкий захист, як і раніше, залишаються невирішеними. На 22-й хвилині Андрій Барладим виводить «Кристал» уперед. Після чого активізувалися іванофранківці, і за кілька хвилин до завершення першої половини, після кутового, заштовхали м’яч у рамку Кароя – 1:1. По перерві херсонці пропустили ще один, але відігратися не змогли. Через вибуття дубля «Чорноморця», у 22-му турі херсонці здобули 3 очки без бою, і відтак піднялися вже на 8-му сходинку. Наступну гру «Кристал» проведе вдома 10-го травня проти хмельницького «Динамо». Відео