Новини - Телерадіокомпанія ВТВ плюс

Ваш улюблений проект на ВТВ плюс?

среда, 11 мая 2011 г.

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед ДЮСШ.

Херсонські юнаки виграли Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. На першості, яка пройшла у Херсоні, в індивідуальних виступах відзначились: Василь Ляховський, переможець у віковій категорії до 10 років, і бронзовий призер Сашко Павлюк. Першим серед чотирнадцятирічних був Богдан Турок і другим серед шістнадцятирічних став Артем Тихов. Також срібло нашій команді приніс Микола Просторов, який виступає у віковій категорії спортсменів до 18 років. У синхронних стрибках наш Микола Просторов і Влад Чоботарьов з Миколаєва виграють золото серед старших, а Павло Самарін і Олексій Кулішов виборюють чемпіонство серед молодших. На відміну від хлопців, херсонські дівчата стають другими. Так, в індивідуальних стрибках, серед спортсменок 95-96 років народження золото здобуває Ольга Бойчук і бронзу - Ганна Матковська. А серед батутисток 93 – 94 року першою була Олександра Височенко , другою – Валентина Ляховська. Проте вже в парних стрибках херсонка Валентина Ляховська і одеситка Діана Ключник виграють золото. У підсумку - вихованці херсонської ДЮСШ №6 стають першими серед юнаків і другими – серед дівчат. Дивитись відео на сайті ВТВ плюс